RID - logo
Godło Polski

Spotkanie dr hab. Wioletty Knapik, prof. URK (kierownika projektu Zarządzanie URK) z pracownikami Uniwersytetu w Siedlcach

17.06.2024

W piątek 7 czerwca 2024 roku zorganizowano na Uniwersytecie w Siedlcach spotkanie w ramach projektu „Większy potencjał nauk o zarządzaniu i jakości poprzez lepsze wykorzystanie kapitału polskiej wsi” (akronim: Zarządzanie URK), w którym uczestniczyli pracownicy Wydziału Nauk Rolniczych.

Na spotkaniu wystąpiła dr hab. Wioletta Knapik, prof. URK – kierownik projektu Zarządzanie URK, realizowanego w latach 2024 – 2027 na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Tematem spotkania było omówienie modelu gospodarstw opiekuńczych, który został wypracowany w ramach projektu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju GOSPOSTRATEG pn. „Gospodarstwa opiekuńcze w rozwoju obszarów wiejskich wobec wyzwań demograficznych (GROWiD)”. Rozmawiano także o współpracy w zakresie implementacji gospodarstw opiekuńczych w Polsce oraz o możliwości złożenia wspólnego projektu badawczego.

Spotkanie dr hab. Wioletty Knapik, prof. URK z pracownikami Uniwersytetu w Siedlcach

Fot. Anna Majchrowska

RID - finansowanie